Dagje uit Assen
- Tijdsduur: 4 uur
- Kosten: vanaf € 51,50 p.p. (Bij 4 pers./Daf)
- Vanaf 6 personen
- Tijdsduur: 3 uur
- Kosten: vanaf € 35,00 p.p. (Bij 4 pers./Daf)
- 2-100 personen
- Tijdsduur: 3 uur
- Kosten: vanaf € 37,50 p.p.
- 2-50 personen
- Tijdsduur: 3 uur
- Kosten: vanaf € 32,50 p.p.
- 2-50 personen
- Tijdsduur: 3,5 uur
- Kosten: vanaf € 55,00 p.p.
- 6-50 personen
- Tijdsduur: 3 uur
- Kosten: vanaf € 37,50 p.p.
- 2-50 personen
- Tijdsduur: 4 uur
- Kosten: vanaf € 46,00 p.p.
- 2-50 personen
- Tijdsduur: 4 uur
- Kosten: vanaf € 50,50 p.p.
- Vanaf 6 personen
- Tijdsduur: 3,5 uur
- Kosten: vanaf € 27,00 p.p.
- Vanaf 12 personen
- Tijdsduur: 4 uur
- Kosten: vanaf € 35,00 p.p. (bij 4 pers./Daf)
- 2-100 personen
- Tijdsduur: 4 uur
- Kosten: vanaf € 43,50 (bij 4 pers./Daf)
- Vanaf 6 personen
Leuke uitjes voor een dagje uit in Assen
Ben je op zoek naar een uitje in Assen? Welkom, wij verzorgen diverse uitjes waarbij je eropuit kunt trekken om de omgeving van Assen te verkennen. Huur een Daf, solex of tandem en geniet van het Drentse platteland. Doe je liever een leuke activiteit dan kun je terecht voor een spannende game of een creatieve workshop. Wij denken graag met jullie mee om geslaagd dagje uit in Assen samen te stellen.
Gezellig dagje uit in Assen
Een dagje uit organiseren in Assen en omgeving? Wij hebben leuke uitjes voor iedereen die eropuit wil trekken en de mooie omgeving van Assen wil ontdekken. Wil je van tevoren een keer langs komen om het dagje uit door te spreken? Dat kan hoor wij denken graag met jullie mee om er een leuk uitje van te maken. Moet je iets organiseren voor je vrienden, familie of collega’s en kun je wel wat tips gebruiken bij de organisatie van jullie dagje uit. Lees dan hier verder Op onze locatie kun je terecht voor heel veel verschillende activiteiten én ook voor een gezellige borrel of lunch, barbecue of buffet. Dit dien je wel van tevoren te reserveren. Jullie zijn van harte welkom voor een leuk uitje, wij zullen er alles aan doen om er een gezellig dagje uit van te maken.
Gastvrijheid, gezelligheid, unieke groepsactiviteiten & workshops, gezond en kwalitatief goed eten in een ontspannen sfeer. Het is onze uitdaging om van jullie uitje een bijzonder feest te maken! Daarnaast dragen we graag bij aan de persoonlijke ontwikkeling en de verbetering van communicatie en samenwerking binnen teams en organisaties, door middel van teambuilding en trainingen.
Kortom, tijd nemen om stil te staan, te genieten, te ontdekken en te groeien.
Wij organiseren de leukste activiteiten voor een geslaagd groepsuitje, personeelsfeest, bedrijfsuitje, teambuilding, familiedag of vrijgezellenfeest in Drenthe.
Enkele van onze populaire activiteiten en programma’s zijn:
- Toertochten met de Solex, Daf of E-Chopper door Drenthe
- Outdoor activiteiten met spel en sport, zoals ‘Ontmasker de mol’ en ‘hunebedbouwers van Drenthe’
- Culinaire workshops in onze kookstudio
- Creatieve workshops zoals samen schilderen of fotograferen
- Gezellige avondvullende programma’s met heerlijk eten, drinken en een spel zoals ‘Ik hou van Holland’
- Teambuilding en trainingen met o.a. DISC, Deep Democracy en organisatieopstellingen
Hebben jullie specifieke wensen voor een uitje op maat? We denken graag met jullie mee om een geslaagd programma samen te stellen.
Alle uitjes vinden plaats op onze eigen locatie, midden in het prachtige Drenthe. Meer foto’s vind je hier…
Virtuele tour op onze locatie via Google Street View 360
Gemaakt door Daan Verhorst juni 2019
“We hebben een heerlijke solex toertocht gereden en ….het was droog! Iedereen genoot van de warmte van de jassen en de mutsen. Bedankt!”
- Organiseren van ontmoetingen
- Gekke activiteiten bedenken
- Iets samen doen
- Kokkerellen
- Puur eten en drinken
- Teambuilding
- Een goed gesprek
- Samenwerken
- Een gezellige ‘huiskamer’ sfeer
- Gemoedelijke gastvrijheid
- Plezier
- Het Drentse platteland
- En ja, samen ‘klussen’. Flexibel zijn en blijven doen waar we voor staan! Omdat we daar blij van worden. Elke keer weer!
Je kunt bij ons komen kokkerellen in de kookstudio.
Maar natuurlijk is het ook mogelijk dat wij voor jullie koken.
Je kunt gebruik maken van een lunch, barbecue of buffet.
We werken met verse producten en kopen ze zoveel mogelijk bij lokale ondernemers. Zo maken we (h)eerlijke gerechten. Heb je (di)eetwensen? Laat het ons weten dan houden wij er rekening mee.