Actief bedrijfsuitje Drenthe; Kan een mol e-chopper rijden
Actief bedrijfsuitje in Drenthe; Kan een mol e-chopper rijden?
- Tijdsduur: 6,5 uur
- Kosten incl. lunch: vanaf € 80,00 p.p.
- Vanaf 15 personen
Actief bedrijfsuitje Drenthe; Ontmasker de mol? spelen en e-chopper toertocht
Op zoek naar een actief en afwisselend bedrijfsuitje in Drenthe? Combineer dan verschillende activiteiten! Bijvoorbeeld het 'ontmasker de mol' spel in een outdoor- versie gecombineerd met e-chopper rijden. Voer in teams allerlei opdrachten uit. Maar pas op......er spelen ook mollen mee! Het spel gaat door tijdens de e-chopper toertocht. Gaan er mensen mee die niet op de e-chopper willen rijden? Dan kan er ook een Dafje of e-bike mee. Na afloop samen genieten van een lekkere BBQ? Ook dat is mogelijk. Zo is jullie uitje helemaal compleet!
Ontvangst met koffie/thee en iets lekkers
Groepsindeling en mollen aanstellen, uitleg ‘Ontmasker de Mol?’ spel
Het spel begint op onze locatie met het uitvoeren van opdrachten om de eerste molmunten te bemachtigen
Alle ‘maskers’ mogen even af!
Er staat een lekkere lunch voor jullie klaar
Het spel gaat verder; Jullie gaan na een instructie en het maken van een groepsfoto op pad met de e-choppers. Tijdens de toertocht voeren jullie opdrachten uit.
Terugkomst en tijd voor een drankje.
Uitspelen van het spel; Ontmasker de mol? Welke groep heeft de meeste molmunten? De mollen mogen zich bekend maken.
De groepswinnaars worden gehuldigd
Einde programma
Afsluiten met een lekkere barbecue
E-chopper toertocht
Ontmasker de mol; outdoor spel
1* Koffie/thee
Lunchbuffet
1 consumptiemunt
Totaalprijs per persoon: € 80,00
Bovenstaande prijs is op basis van minimaal 15 deelnemers
€ 32,50
€ 23,00
€ 3,00
€ 18,50
€ 3,00
Barbecue basis
4 consumptiemunten
€ 28,00
€ 12,00
Actief bedrijfsuitje in Drenthe op maat
We hebben een voorbeeldprogramma voor jullie actieve bedrijfsuitje in Drenthe gemaakt. Natuurlijk zijn er nog veel meer combinaties van activiteiten mogelijk. Vraag ons gerust naar de mogelijkheden, we denken graag met jullie mee om een bedrijfsuitje op maat samen te stellen.
‘Ontmasker de Mol!’ spelen is een spannende en hilarische invulling voor een bedrijfsuitje, teamdag of vrijgezellenfeest! Jullie worden ingedeeld in teams en voeren samen allerlei ludieke en actieve opdrachten uit om molmunten te verdienen. Maar pas op; in elk team speelt een mol mee – en het is de taak van de mol om de boel te saboteren! Lukt het jullie de mollen te ontmaskeren? En welk team verdient de meeste molmunten? Dit spel staat garant voor een hoop lol en spanning!
Ontmasker de mol kan zowel binnen als buiten worden gespeeld. Dit betekent dat we de activiteiten aan kunnen passen bij iets minder mooi weer. Je kunt dit spel het hele jaar door spelen.
Het spel kan worden uitgebreid met een Daf, e-chopper of een solex toertocht. Tijdens het Daf, e-chopper of solex rijden gaat het spel gewoon door. Op deze manier is het ook mogelijk een dagvullend programma voor een uitje samen te stellen.
- Aantal deelnemers: 2-50
- Maximaal 50 solexen
- Maximaal 50 E-choppers (waarvan 4 duozitters; hier kan een kind achterop zitten)
- Zijn er deelnemers die niet kunnen deelnemen aan de solex of E-Chopper toertocht? Huur er een Dafje bij en maak een gecombineerde toertocht.
- Brommercertificaat of rijbewijs B
- Borg voor groepen t/m 6 personen € 100,00 (voor de hele groep)
- Borg voor groepen vanaf 7 personen € 250,00 (voor de hele groep)
- Tekenen van huurvoorwaarden
- Bekijk hier de algemene voorwaarden solex en e-chopper rijden
Actief bedrijfsuitje in Drenthe compleet met lekker eten en drinken
Bij Het Drents Kwartiertje draait alles om beleving – en daar hoort goed eten en drinken natuurlijk bij! Of je nu komt voor een gezellige lunch, een smaakvolle barbecue of een culinair avontuur in onze kookstudio, wij zorgen voor een heerlijke ervaring. Laat je verrassen door pure smaken, verse ingrediënten en een flinke dosis Drentse gastvrijheid.
Lunchen in ontspannen sfeer
Even opladen voordat je aan een activiteit begint of nagenieten van een ochtend vol plezier? Onze lunch is een heerlijke mix van huisgemaakte lekkernijen, vers brood en smaakvolle belegsoorten. Denk aan rijkgevulde soepen en frisse salades.
Gezellig barbecueën
Een barbecue is dé manier om samen te genieten van goed eten en een ontspannen sfeer. Bij Het Drents Kwartiertje serveren we een uitgebreide barbecue met sappige vlees- en visgerechten, smaakvolle vegetarische opties en verse salades. Natuurlijk maken de huisgemaakte sauzen en vers brood het helemaal af. Perfect voor een zomerse avond of een knusse winterbarbecue onder onze overkapping.
Buffet naar keuze – voor ieder wat wils
Of je nu zin hebt in een Drents streekbuffet, een Italiaans diner of een koud/warmbuffet, wij stemmen alles af op jouw wensen. Ons buffet naar keuze biedt voor ieder wat wils, met versbereide gerechten en een warme, gastvrije sfeer. Laat je inspireren door de smaken van het seizoen en geniet van een uitgebreid diner met je gezelschap.
Borrelen met een goedgevulde borrelplank
Voor een ontspannen moment met vrienden, collega’s of familie mag een goedgevulde borrelplank niet ontbreken. Met een mix van kaas, vleeswaren, nootjes, dips en knapperig brood is dit dé ideale manier om samen te genieten. Natuurlijk schenken we er een heerlijk glas wijn, een speciaal biertje of een fris sapje bij.
Proef de sfeer en kom genieten
Bij Het Drents Kwartiertje draait alles om samen genieten. Of je nu kiest voor een lunch, barbecue, buffet of kookworkshop, wij zorgen voor een smaakvolle en ontspannen ervaring. Boek jouw culinaire beleving en ervaar de heerlijke smaken van Drenthe!
- Organiseren van ontmoetingen
- Gekke activiteiten bedenken
- Iets samen doen
- Kokkerellen
- Puur eten en drinken
- Teambuilding
- Een goed gesprek
- Samenwerken
- Een gezellige ‘huiskamer’ sfeer
- Gemoedelijke gastvrijheid
- Plezier
- Het Drentse platteland
- En ja, samen ‘klussen’. Flexibel zijn en blijven doen waar we voor staan! Omdat we daar blij van worden. Elke keer weer!
Je kunt bij ons komen kokkerellen in de kookstudio.
Maar natuurlijk is het ook mogelijk dat wij voor jullie koken.
Je kunt gebruik maken van een lunch, barbecue of buffet.
We werken met verse producten en kopen ze zoveel mogelijk bij lokale ondernemers. Zo maken we (h)eerlijke gerechten. Heb je (di)eetwensen? Laat het ons weten dan houden wij er rekening mee.